Kwalifikowany podpis elektroniczny Szafir

Dzięki  kwalifikowanemu podpisowi elektronicznemu podpiszesz cyfrowo dowolne dokumenty, w każdym formacie. Podłączany do komputera zestaw z czytnikiem i kartą pozwoli Ci złożyć podpis na fakturze, aneksie czy umowie kupna-sprzedaży.

Zapoznaj się z ofertą kwalifikowanych e-podpisów na http://www.elektronicznypodpis.pl

 

Chcesz zamówić podpis kliknij tutaj => https://szafir.kir.com.pl/eshop-web/items.html

 

Uwaga: aby skrócić czas oczekiwania na realizację zamówienia, składając wniosek poprzez stronę KIR, jako miejsce odbioru można wskazać placówkę banku. Wymaganą dokumentację należy wypełnić samodzielnie poprzez Internet i wskazać Bank Spółdzielczy w Kostrzynie jako punkt odbioru. Odbiór certyfikatu możliwy jest w Oddziale w Kostrzynie oraz w Oddziale w Nekli.

 

Warunki i korzyści

1
Pewność i bezpieczeństwo
2
Podpis kwalifikowany i podpis własnoręczny są sobie równe
3
Oszczędność czasu
4
Spójność informacji

Informacje dodatkowe

Co zyskasz dzięki podpisowi elektronicznemu Szafir?

Mniej kosztów, więcej czasu – zaoszczędzisz pieniądze i czas, do tej pory marnowane na wypisywanie, drukowanie i przesyłanie dokumentów w tradycyjnej formie.

Wygoda i użyteczność – podpiszesz dowolną liczbę dokumentów w kilku prostych krokach i zajmie Ci to tylko moment.

Gwarancja prawna – kwalifikowany podpis jest równoważny pod względem skutków prawnych podpisowi własnoręcznemu. Dokument opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym jest honorowany zarówno w Polsce, jak w i Unii Europejskiej. Podpisywane dokumentu możesz dodatkowo uzupełnić o kwalifikowany znacznik czasu, dający prawne potwierdzenie daty istnienia dokumentu.

Dbałość o środowisko – zapomnisz o kupowaniu papieru i tuszu do drukarki, dbając tym samym o drzewa, czyste powietrze i całą naszą planetę.

Dostosuj wersję podpisu elektronicznego do własnych potrzeb i preferencji

 

E-podpis Szafir to podłączany do komputera zestaw z czytnikiem i kartą, dzięki któremu można podpisywać cyfrowo dowolne dokumenty, w każdym formacie.

mSzafir to całkowicie mobilny podpis elektroniczny, z którego można korzystać na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu, bez konieczności używania karty i czytnika.