STRONA GŁÓWNA PROMOCJE BANK PLACÓWKI PRODUKTY I USŁUGI KONTAKT
BANKOWOŚĆ INTERNETOWA


PROMOCJE
Lato pełne nagród


Załóż 6-miesięczną Lokatę SGB, weź udział w letniej loterii i wygraj nową Toyotę C-HR!

W Banku Spółdzielczym w Kostrzynie rozpoczęła się kolejna edycja loterii promocyjnej lokat terminowych, tym razem pod hasłem Lato pełne nagród. Uczestnictwo w promocji nie tylko zapewnia pomnożenie zysku z oprocentowania, ale i daje szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród. W loterii wezmą udział lokaty 6-miesięczne określone w regulaminie, na których w okresie od 16 lipca do 28 września 2018 r. zostanie ulokowane minimum 500 złotych. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa szanse na nagrody i pomnaża zysk.

Główna nagroda w loterii to samochód Toyota C-HR


Do zdobycia są też:

• rowery miejskie LE GRAND Lille 4,
• aparaty fotograficzne Nikon Coolpix A900,
• głośniki mobilne JBL Flip 4,
• grille turystyczne Esbit Grill 300.Aby zyskać szansę na wygraną wystarczy udać się do Banku Spółdzielczego w Kostrzynie we wskazanym okresie i dopełnić wymaganych formalności.


Organizatorem Loterii promocyjnej o nazwie "Lokata SGB (Lato 2018)" jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 16.07.2018 r. do 28.09.2018 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie internetowej www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.
WAKACJE w promocyjnej cenie


Karty kredytowe to jedne z najpopularniejszych i najbardziej przydatnych produktów bankowych. Dają poczucie komfortu i stanowią doskonałe narzędzie uzupełniające w zarządzaniu domowym budżetem. Umiejętne korzystanie z takich kart daje spore korzyści.

Jedna uwaga, którą każdy klient powinien zapamiętać:
karta kredytowa to dobry produkt tylko wówczas, gdy nauczymy się rozsądnie z niej korzystać.


Po pierwsze, klient powinien bezwzględnie przestrzegać terminów. To znaczy spłacać kartę kredytową - czyli w istocie kredyt - w wyznaczonym przez Bank terminie. W takim wypadku jest to kredyt najtańszy ze wszystkich dostępnych na rynku - jest po prostu bezpłatny. W przypadku karty oferowanej przez nasz Bank Spółdzielczy w Kostrzynie, czyli MasterCard / Visa, ten termin wynosi do 52 dni. To oznacza, że w tym czasie możemy korzystać z karty bez opłat, pod warunkiem, że nie wypłacamy gotówki z bankomatu oraz spłacimy całość zadłużenia z poprzedniego wyciągu. Mówiąc wprost - do 52 dni żyjemy na koszt naszego banku. I Bank to w pełni akceptuje.

Czas na konkrety!
W sierpniu chcielibyśmy wyjechać na wymarzony urlop, a biura podróży kuszą znakomitymi propozycjami i w dodatku oferują duże rabaty sięgające nawet kilkudziesięciu procent. Niestety, w tym momencie nie dysponujemy pełną kwotą na pokrycie kosztów wyjazdu. Następne wynagrodzenie otrzymamy dopiero za dwa tygodnie, ale wówczas promocji może już nie być i świetna okazja zniknie nam z tak prozaicznego powodu, jak chwilowy brak gotówki...

Nie zniknie! Przecież mamy kartę kredytową MasterCard / Visa. Płacimy nią w biurze podróży, pakujemy walizki i ruszamy na wymarzony urlop, na który tak długo czekaliśmy oraz zasłużyliśmy ciężką pracą przez cały rok. Bawimy się świetnie, a dodatkowo zyskujemy siły do efektywnej pracy przez kolejne dwanaście miesięcy.

A karta? No cóż, wynagrodzenie trafia na nasze konto w zapowiadanym terminie, a my, już wypoczęci i opaleni, robimy przelew w bankowości elektronicznej i spłacamy całość zadłużenia na karcie kredytowej.

Oglądając zdjęcia z wakacji z satysfakcją, podliczamy, że za wczasy nie zapłaciliśmy nawet grosza ponad to, czego wymagało nasze biuro podróży! Nie zadawalajmy się jednym sukcesem. Od tego kawałka plastiku pod nazwą MasterCard / Visa mamy pełne prawo oczekiwać jeszcze więcej. Korzystajmy z rabatów oraz programu lojalnościowego, możemy przecież taniej kupować w wielu sklepach.Szczegółowe informacje o naszych produktach uzyskają Państwo
w naszych placówkach pod numerem telefonu:

61 8970 420 lub 61 8970 427 w Oddziale Banku w Kostrzynie
61 4373 439 lub 61 4373 430 w Oddziale Banku w Nekli
RABAT AGRO - Zyskujesz więcej z kartą SGB!


Płać kartą i korzytaj z rabatów.

Organizatorem "Programu rabatowego SGB" jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. Programem objąte są Banki Spółdzielcze oraz SGB-Bank S.A. Warunkiem otrzymania rabatu na produkty lub usługi Partnera jest płatność kartą SGB lub okazanie jej sprzedawcy. Więcej informacji, w tym regulamin "Programu rabatowego SGB", wykaz Partnerów, Banków Spółdzielczych biorących udział w Programie oraz katalog rabatów dostępne są na
www.agro-sgb.pl


AGROKREDYT - na zakup rzeczowych środków do produkcji rolnej

  • atrakcyjne niskie oprocentowanie i prowizja od udzielonego kredytu
  • nie wymagane rozliczenia kredytu fakturami, rachunkami
  • kredyt jest udzielany w wysokości do 3000 zł na 1 ha użytków rolnych własnych lub dzierżawionych
  • szybka decyzja kredytowa

Ponadto Bank posiada również w ofercie:
  • kredyty dla rolnictwa z dopłatą ARiMR
  • kredyty Unijne SGB
  • kredyty w rachunku bieżącym, inwestycyjne na działalność rolniczą
Od wielu lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania odpowiadające ich indywidualnym potrzebom. Wytrwałość i rozsadek w działaniu pozwoliły nam stać się bankiem najwyższego zaufania.

Szczegółowe informacje o naszych produktach uzyskają Państwo
w naszych placówkach pod numerem telefonu:

61 8970 420 lub 61 8970 427 w Oddziale Banku w Kostrzynie
61 4373 439 lub 61 4373 430 w Oddziale Banku w Nekli
Copyright  ©   Bank Spółdzielczy Kostrzyn   2011
Bank Spółdzielczy w Kostrzynie, ul. Warszawska 4, 62-025 Kostrzyn,
tel. +48 61 8970-420,  fax +48 61 8178-543,
e-mail: bskostrzyn@bskostrzyn.pl
       STRONA GŁÓWNA     |     PROMOCJE     |     BANK     |     PLACÓWKI     |     PRODUKTY     |     KONTAKT     |     BANKOWOŚĆ INTERNETOWA     |     LOGOWANIE